Gotik Sera İmalatı

Anasayfa / Genel / Gotik Sera İmalatı

Firmamız bütün sera modellerinde olduğu gibi gotik sera imalatı hizmetleri de sunmaktadır.

Gotik sera; profesyonel seracılık uygulamaları için geniş iç hacme sahip üst kemerleri daha sivri bir birleşime sahip yapılardır. Geniş alan sayesinde daha fazla ekim ve mahsul yetiştirme imkanı sağlar. İç aydınlatma endeksi de oldukça yüksektir. Gotik yapı güneş ışınlarından maksimum verim alabilecek tasarıma sahiptir. Sivri yapısı buharlaşma ve terleme ile oluşabilecek yoğuşmayı minimize eder. Bitki üzerine su damlama oranı da bu sayede en düşük seviyeye getirilir. Profesyonel tarım uygulamaları için maksimum verimi odaklayan gelişmiş yapılardır.

Projelendirmeden malzeme imalatına, konstrüksiyondan verimlendirmeye kadar tüm gotik sera faaliyetleri firmamız hizmetleri dahilindedir. Detaylı bilgi için 0850 304 0 245.

4 Yorumlar

  • BHK Sera (Yetkili)

   Merhabalar,

   E-posta yolu ile dönüş yapılmıştır, hızlı iletişim için: 0850 304 0 245.

   Teşekkürler.

 • halil kapalıgöz

  merhaba iyi günler 6tünelx9mx50 m=2700 metre olacak şeklde topraklı gotik sera yapılcaktır. ayrı ayrı 4 parçadan oluşuyor 4x2700m2=10800m2 toplam kapalı alan olacak. byle bir seranın naylonlu ve poli karbonlu kurulum maliyeti ve bu maliyete dahil ve dahil olmayan extra ekipman fiyatlarını alabilirmiyim.

  • BHK Sera (Yetkili)

   Merhabalar,

   E-posta yolu ile dönüş yapılmıştır, hızlı iletişim için: 0850 304 0 245.

   Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir