Mini Hobi Serası

Anasayfa / Genel / Mini Hobi Serası

Meyve ve sebzelerini seviyorsun ve onlardan daha fazla zevk almanın bir yolunu bulmak, onları bütün bir yıl boyunca kendi çabaların ile üretmek istemez misin? Arka bahçenizde bir seraya sahip olabilir ve çok fazla teknik bilgi sahibi olmaksızın mini hobi seralarına sahip olabilirsiniz. Mini bir sera inşa etmek çok zor değil. İhtiyacın olan tek şey, mini hobi seraları kurulumu için profesyonel ve doğru firma tercihi.

Yeni seranızı yerleştirmek istediğiniz alanı seçin ve metraj bilgisini bizlere iletin.

Dikkat edilmesi gereken hususlar ise şunlardır:

Arazinin düz olduğundan emin olun ve suyun iyi boşalabileceği bir alan seçin. Kısmen gölgeli bir alan ideal olacaktır. Bu sayede bitkileriniz aşırı ısıya maruz kalmadan güneşten yararlanabilirler. Tamamen güneş alan bir bölgeye de üst kalite bir sera yapısı ile ışık geçirgenliğini rahatça ayarlayabiliriz.

Konumunuzu seçerken suya ve elektriğe erişmeniz gerekeceğini unutmayın.

İstediğiniz sera stilini seçin. Sıfırdan inşa etmek isteyip istemediğinize karar verin ya da tüm süreci daha kolay hale getirecek olan çeşitli sera kitlerimizden birini de seçebilirsiniz.

Seranızın büyüklüğüne göre ihtiyacınız olan malzemenin ne olduğunu sizler için kurulum öncesi projelendiriyor ve maliyetlendiriyoruz. Polikarbon plastik ve cam hobi seraları en sık kullanılan türlerdir.

Sera içindeki sıcaklığı kontrol etmek için termostatlı bir ısıtma ve soğutma sistemi istemeniz profesyonel seracılık yapabilmenize olanak sağlar.

Artık mini hobi seraları da profesyonel tip seraların sahip olduğu gelişmiş otomasyon ve sistemlere sahip olabilmektedir. Firmamız en üst teknolojide küçük seraların kurulumunu ve projelendirmesini yapmaktadır.

3 Yorumlar

 • harun

  100 metre kare ya da ona yakın hobi amaçlı ekonomik bir seranın maliyeti hakkında yardımcı olabilir misiniz

 • bhksera

  Merhaba Harun Bey,

  Sera kaplama malzemeleri, istenilen sera sistemlerine göre maliyetler değişkenlik gösterebilmektedir.

  0850 304 0 245 numaralı müşteri hizmetlerimizden taleplerinize göre maliyetlendirme ve daha fazla detaylı bigliye ulaşabilirsiniz.

  Teşekkürler.

 • Seyfi şahin

  İyi günler 3 m ye 4 metrelik hobi sera bahçesi yapmak istiyorum maliyeti ne kadardır yükseklik 2 metre kendim kurabilirim malzemeleri aliminyum mu yoksa demir mi bilgi verirseniz sevinirim fiat ne kadardır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir