Sera Yapan Firmalar

Anasayfa / Genel / Sera Yapan Firmalar

Türkiye’de her bölgede faaliyet gösteren firmamız özellikle Ankara, İstanbul, Konya, Eskişehir, Antalya, Bursa, İzmir, Bolu, Nevşehir, Kütahya, Kocaeli, İzmit, Diyarbakır, Afyon, Manisa, Balıkesir olmak üzere tüm illerde sera yapan firmalar kapsamında etkin hizmetler sunmaktadır.

başta olmak üzere tüm seracılık hizmetlerini sunuyoruz. Yapmış olduğumuz tüm seralarda ve projelerde kalite, dayanım, sağlamlık ve yüksek verimi odak alıyoruz. Topraklı ve topraksız olmak üzere 2 ana dalda kurulum sağlıyoruz. Topraklı seralar kurulum maliyeti olarak avantajlı olsa da topraksız tarım seraları ise işletme giderlerinin daha düşük olması ve yüksek verimi sayesinde uzun vadede çok daha ekonomik fayda sağlamaktadır. Sera yapan firma olarak bu ana 2 dalda kurulan seralar ise çatı tipi ve modeline göre de farklılık göstermektedir. Seralarda; gotik, tünel, polietilen, polikarbon, cam, hobi ve özel tasarım olmak üzere 7 farklı model olmaktadır.

Seramaliyeti.com sera kurulumu yapan bir şirket olarak sağladığımız hizmetler, referanslarımız ve kapasite detaylarımız için lütfen müşteri hizmetleri hattımızdan bilgi alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir